Szukasz pracy? W Zamościu powstaje najnowocześniejsze Centrum Odchudzania

0
1231
Już niebawem na mapie Zamościa pojawi się wyjątkowe miejsce – najnowocześniejsze Centrum Odchudzania wychodzące naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów.
Centrum zapewniać będzie niezbędne narzędzia oraz kompleksowe wsparcie w walce o zdrowie i urodę a także utratę nadprogramowych kilogramów.
Znajdzie się u nas:
– wszechstronnie wyposażona siłownia z bogatą ofertą cardio oraz rozbudowaną częścią maszyn na mięśnie brzucha;
– strefa Spa ze strefą relaksu w której znajdą się między innymi beczki schładzające, sauna suchą wraz z towarzyszącymi jej ceremoniami saunowymi prowadzonymi przez wykwalifikowanego saunanomistrza!
– zapewnimy także saunę na podczerwień, która niesie ze sobą szereg leczniczych właściwości przy problemach z kręgosłupem, reumatoidalnym zapaleniu stawów czy też z chorobą zwyrodnieniową, będącą alternatywą dla sauny tradycyjnej
– uzupełnieniem oferty SPA będą masaże oraz różnorodne zabiegi odchudzające prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów
– w jako jedynym klubie w mieście klienci będą mogli korzystać z nowoczesnych technologii treningowych w tym treningu EMS z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej. Do największych zalet takiego rodzaju treningu należy budowanie siły, poprawa kondycji oraz możliwość spalania tkanki tłuszczowej szybciej w porównaniu z tradycyjnymi ćwiczeniami. Wystarczy tylko 30 minut dwa razy w tygodniu, aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty.
Centrum będzie gwarantowało kompleksową opiekę trenerską, treningi osobiste oraz profesjonalną dietetykę, która będzie miała na celu osiągnięcie maksymalnych korzyści w możliwie jak najkrótszym czasie! Ogromną zaletą Centrum będą zajęcia grupowe w największej sali fitness o powierzchni aż 200m2. Zajęcia zostaną prowadzone przez profesjonalnych trenerów, którzy do zapewnienia lepszej komunikacji z klientami oraz prezentacji poszczególnych ćwiczeń będą wykonywać ćwiczenia na specjalnych podestach a zajęciom towarzyszyć będzie gra świateł poruszających się w rytm muzyki oraz zapewnimy także różnorodny sprzęt sprzyjający osiąganiu efektów treningowych. Niezwykłe centrum usytuowane w doskonałej lokalizacji przy ul. Wyszyńskiego zostanie otwarte już w III kwartale 2020 roku.
My już nie możemy się doczekać a Was już teraz serdecznie zapraszamy do śledzenia informacji na naszym Fanpage Centrum Odchudzania Zamość
Zachęcamy także trenerów, masażystów, fizjoterapeutów, dietetyków oraz recepcjonistek do aplikowania do pracy w naszym Centrum!
co zamosc oferty pracy plakata4 poziomy Szukasz pracy? W Zamościu powstaje najnowocześniejsze Centrum Odchudzania
Poprzedni artykułChcesz pracować na cmentarzu? Dzwoń!
Następny artykułPoseł Konfederacji interweniuje w sprawie anulowania wniosków na dotacje dla przedsiębiorców
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments