Postawa 19-latka godna naśladowania.

0
118
zdjęcie ilustracyjne, Policja.pl

Godną naśladowania postawą wykazał się mieszkaniec Krasnegostawu, który udaremnił dalszą jazdę mężczyźnie, który wjechał w barierkę ochronną. 43–latek z gm. Krasnystaw najprawdopodobniej był pijany, odmówił badania na zawartość alkoholu w organizmie. Pobrano mu krew do dalszych badań.

Policjanci wyjaśniają okoliczności ujęcia obywatelskiego 43-latka z gminy Krasnystaw, który najprawdopodobniej pod działaniem alkoholu kierował samochodem osobowym marki Ford. Mężczyzna na jednej z ulic miasta wjechał w barierki ochronne. Zatrzymał go 19–latek z Krasnegostawu, który widząc dość nietypowo stojący samochód, a w środku mężczyznę siedzącego za kierownicą, którego stan wskazywał na to, że może być nietrzeźwy, wyjął kluczyki ze stacyjki i powiadomił Policję.

Na miejscu 43-latek odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, wobec czego została mu pobrana krew do dalszych badań. Teraz policjanci wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia.

Jeżeli potwierdzą, że 43–latek kierował pojazdem mechanicznym będąc w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

J.B.

Źródło: KMP Krasnystaw

 

Poprzedni artykułTragedia na drodze. Potrącony 13-letni chłopiec nie żyje.
Następny artykułW czasie pościgu przesiadł się na siedzenie pasażera a auto skończyło w kukurydzy.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments