Włamywacz złapany na gorącym uczynku. Jadł parówki i popijał maślanką

0
319
fot. Policja Lubelska

Policjanci z posterunku w Trzeszczanach zatrzymali 31-latka, który pod nieobecność właścicieli włamał się do jednej z prywatnych posesji. Włamywacz wybił szybę w oknie, a potem rozgościł się jak u siebie. Kiedy nakrył go właściciel domu, ten właśnie konsumował w kuchni parówki i placki z maślanką. Teraz “łasuch” odpowie za kradzież z włamaniem, za co grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Do włamania doszło na terenie gminy Uchanie. Jak ustalili funkcjonariusze, włamywacz  pod nieobecność mieszkańców zakradł się na teren jednej z posesji. Do środka domu dostał się  wybijając szybę w oknie. Kiedy już znalazł się w środku, postanowił „rozgościć się na dobre”.  Ponieważ był głodny, poszukał czegoś do jedzenia. Kiedy siedząc w kuchni  częstował się parówkami i smażonymi plackami popijając maślanką,  nagle w progu drzwi pojawił się gospodarz.
Na tym konsumpcja się zakończyła. Chwilę później pojawili się wezwani przez właściciela mundurowi z Posterunku Policji w Trzeszczanach.

31-letni mieszkaniec gminy Uchanie prosto z kuchni trafił do celi policyjnego aresztu. Teraz łasuch odpowie przed sądem za kradzież z włamaniem, za co grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Źródło: Policja Hrubieszów

 

Poprzedni artykułKolejny sukces w walce z lokalnym narkobiznesem
Następny artykułDobra passa lokalnych kryminalnych. W filiżance ukrył 10 gram marihuany
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments