W Zamościu powstanie kolejny McDonald’s?

5
1541

Popularna restauracja serwująca fast foody planuje otworzyć w Zamościu swój kolejny punkt. Zamojski magistrat poinformował w środę (15.07) o wszczęciu postępowania dot. wydania decyzji o pozwoleniu na budowę restauracji McDonald’s przy ul. W. Sikorskiego w Zamościu. Lokal miałby powstać w miejscu obecnie istniejącego budynku dawnego hotelu „Zajazd”. Byłaby to już druga restauracja sieci McDonald’s w naszym mieście. Pierwsza znajduje się w pobliżu szpitala „papieskiego” przy al. Jana Pawła II.

 

O B W I E S Z C Z E N I E

15.07.2020 r.

 

Prezydent Miasta Zamość działając na podstawie art. 49, ustawy z dnia  14 czerwca 1960 r. Kodeks Postępowania Administracyjnego (Dz.U. z 2020 r., poz. 256 tekst jednolity z późniejszymi zmianami), podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 15.06.2020 r. na wniosek McDonald’s Polska Sp. z o.o., ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa, zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o pozwoleniu na budowę budynku restauracji McDonald’s z urządzeniem terenu (w tym: pylon reklamowy z instalacją zasilającą, wiata śmietnikowa, parking naziemny z układem komunikacyjnym, elementy małej architektury) i z uzbrojeniem terenu  (instalacja zewnętrzna wodociągowa, instalacja zewnętrznej kanalizacji sanitarnej, instalacja zewnętrzna kanalizacji deszczowej, stacja trafo z zasilaniem do budynku restauracji, oświetlenie terenu) oraz pozwolenia na rozbiórkę istniejącego pylonu reklamowego przy ul. Generała Władysława Sikorskiego w Zamościu, na działkach oznaczonych w ewidencji gruntów i budynków nr 130/2, 710/5, 710/56, 710/57, 710/61, 710/66, w ark. 104 mapy ewidencyjnej.Osoby fizyczne, prawne, jednostki organizacyjne będące stronami w sprawie mogą zapoznać się z aktami sprawy, uzyskać wyjaśnienia w Wydziale Budownictwa, Urbanistyki i Ochrony Zabytków Urzędu Miasta Zamość, (22-400 Zamość, ul. Kołłątaja 1, pok. nr 4,) Ewentualne zastrzeżenia do przedmiotowej inwestycji można zgłaszać w ciągu 14 dni od daty ukazania się niniejszego obwieszczenia.

[źródło: Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Zamość]

Poprzedni artykułZamość w literaturze, literatura o Zamościu
Następny artykułBudżet Obywatelski 2021: 41 projektów zaopiniowanych pozytywnie, 3 odrzucone
Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bodzio

to już drugi mc donalds ! ciekawi mnie ile jeszcze martwych dzieci przerobią na kotlety? czy wy jedzący ten syf w mcdonald wiecie co tak naprawdę jecie?? polecam filmik !https://www.cda.pl/video/8843126d

Reply to  bodzio

Nie strasz. Każdy je co lubi, ważne tylko żeby z umiarem

Adam

Bardzo kiepskie jedzenie, a co najważniejsze niezwykle niezdrowe! Ale co tam! Można nie mieć smaku i zadowalać się “byle czym”. Dotyczy to zarówno odbioru kultury jak i smaku w znaczeniu dosłownym. W Zamościu nie ma wybrednych odbiorców, więc sprzedaje się “byle co”.

Reply to  Adam

Adam smakosz 🙂

becker
Reply to  Adam

Adam, Adam, chłopie …. jakoś restauracje McDonald’s istnieją praktycznie już w każdym mieście wielkości Zamościa w Polsce o dużych miastach nie wspomnę i nikt nie robi z tego problemu …. zawsze możesz jeździć “odchamiać” się np do Lublina albo lepiej do warszawki 😉