Poseł Sachajko zaprasza na spotkanie z Januszem Zagórskim

1
699

Poseł Jarosław Sachajko serdecznie zaprasza na spotkanie otwarte z Januszem Zagórskim, dziennikarzem, publicystą, założycielem i prezenterem Niezależnej Telewizji [NTV], który postuluje wdrażanie wielorakich inicjatyw obywatelskich. spotkanie odbędzie się 24 lipca (piątek) o godz. 18.00 w Centrum Konferencyjno – Hotelowym Alex przy ul. Okrzei 32 w Zamościu.

Janusz Zagórski od kilkudziesięciu lat edukuje i uświadamia obywateli w obszarze ich kompetencji obywatelskich, ponadto inicjuje i prowadzi niekonwencjonalne oddolne działania zmierzające do stworzenia realnego narzędzia, które pomogłoby Polakom efektywnie wpływać na polityków, owym narzędziem jest WIR – Weto + Inicjatywa + Referendum.

Piątkowe spotkanie Ludzi Wolnych w Zamościu poświęcone będzie aktualnej sytuacji w Polsce i na świecie. Janusz Zagórski omówi również zagadnienia związane z NWO (Nowy Porządek Świata), który jest przedmiotem szczególnego zainteresowania wielu środowisk. Ponadto Dziennikarz opowie również o aktualnym stanie prawnym światowego i polskiego systemu szczepień obowiązkowych. 

spotk sachajko zagorski 24 lipca nkz Poseł Sachajko zaprasza na spotkanie z Januszem Zagórskim

Poprzedni artykułZamość: Strażnicy miejscy schwytali nożownika
Następny artykułSpektaklem “Szachy” rozpocznie się 45. Zamojskie Lato Teatralne
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Darek

Ten facet na plakacie którego Sachajko zaprosił to nie Janusz Zagórski i tyle w temacie