78-letnia kobieta weszła na jezdnie wprost pod jadący samochód

1
190

78-letnia kobieta weszła na jezdnie wprost pod jadącą tamtędy osobową Skodę. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierująca samochodem była trzeźwa. Szczegółowy przebieg wypadku wyjaśniają policjanci.

Do wypadku doszło w piątek w miejscowości Majdan Wielki w gminie Krasnobród. Jak wstępnie ustalili policjanci kierująca skodą potrąciła pieszą, która nagle wtargnęła na jezdnię. Piesza tuż przed wypadkiem przebywała na przystanku autobusowym, gdzie schroniła się przed deszczem. Kiedy po przeciwnej stronie ulicy zatrzymał się jeżdżący tamtędy tzw. sklep obwoźny kobieta nagle weszła na jezdnię bezpośrednio pod jadącą skodę.

Piesza, 78-latka z gminy Krasnobród z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierująca skodą 60-letnia mieszkanka Gdańska była trzeźwa.
Mundurowi wyjaśniają szczegóły wypadku i przypominają, że chwila nieuwagi na drodze może mieć tragiczny finał, zwłaszcza dla osób pieszych, których nie chroni karoseria samochodu. Dlatego też zawsze należy być ostrożnym i przed wejściem na jezdnię dokładnie upewnić się, czy jest to bezpieczne.
D.K-B.
Źródło: Zamojska Policja
68 170933 78-letnia kobieta weszła na jezdnie wprost pod jadący samochód
Poprzedni artykułZ ostatniej chwili. Niebezpieczny wypadek w centrum miasta (zdjęcia)
Następny artykułTo oni uratowali życie 8-miesięcznemu dziecku. Brawo Panowie!
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej

I to jest właśnie ta uprzejmość ludzi zatrzymujących się zeby przepuścić pieszego będącego nie po jego stronie! Ludzie chyba nigdy tego nie zrozumieją