w , ,

Poważny wypadek. Ranny motocyklista trafił do szpitala

fot. KMP Zamość
- reklama-
11 / 100 Punktacja SEO

23-letni motocyklista trafił do szpitala po tym, jak jego suzuki w czasie wyprzedzania zderzyło się z volkswagenem. 19-letni kierowca osobówki w czasie wypadku skręcał w lewo. Kierowcy byli trzeźwi. Szczegóły zdarzenia ustalają policjanci i apelując o rozwagę na drodze.

Wczoraj ok. godziny 18:30 dyżurny zamojskiej policji otrzymał zgłoszenie o zderzeniu motocyklisty z osobowym volkswagenem. Na miejscu wypadku policjanci wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem m. Suzuki, 23-latek z gminy Krasnobród na prostym odcinku drogi podczas wyprzedzania zderzył się z volkswagenem, którym kierował 19-latek z Tomaszowa Lubelskiego. Kierowca osobówki w czasie zderzenia skręcał w lewo. Motocyklista po uderzeniu w volkswagena wypadł poza drogę na pobocze natomiast jego jednoślad kilkakrotnie przekoziołkował i upadł na trawę ok. 60 metrów od zderzenia. 

Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Szczegółowy przebieg wypadku ustalają policjanci i apelują o rozwagę na drodze. Kolejny raz przypominamy, że nieprzemyślane manewry i brawura mogą mieć tragiczne konsekwencje. Zachowajmy wiec ostrożność i skupienie uwagi za kierownicą. 

- reklama-

źródło: KMP Zamość

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jurek

Kogo wina ?

Co myślisz?

Napisane przez Kurier Zamojski

68 170562 Psy sąsiada "pogryzły" samochód

Psy sąsiada „pogryzły” samochód

festiwal 2019 fot rafal siderski Festiwal Stolica Języka Polskiego po raz 6. zagości w Zamościu i Szczebrzeszynie. ZNAMY PROGRAM

Festiwal Stolica Języka Polskiego po raz 6. zagości w Zamościu i Szczebrzeszynie. ZNAMY PROGRAM