Zderzenie Nissana z Audi i Hondy z ciężarówką Volvo(zdjęcia)

0
302

42-letnia kierująca nissanem wyjeżdżając z parkingu na drogę krajową nr 17 w m. Podkrasne zderzyła się z kierującym osobowym audi. Po zdarzeniu z obrażeniami ciała do szpitala trafiły trzy osoby – pasażerki obu samochodów oraz kierująca nissanem. Kilka godzin później w Szczebrzeszynie 74-latek siedzący za kierownicą hondy wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę krajową nr 74 zderzył się z ciężarowym volvo. Po tym kierowca osobówki trafił do szpitala.

Do zdarzenia na drodze krajowej nr 17 w m. Podkrasne doszło wczoraj ok. godziny 12:30. Pracujący na miejscu wypadku policjanci wstępnie ustalili, że 42-letnia mieszkanka gminy Stary Zamość kierując nissanem wyjeżdżała z parkingu. Włączając się do ruchu na krajowej 17 nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu tamtędy od Lublina
w kierunku Zamościa kierującemu audi – 29-latkowi z Lublina.

Po zderzeniu samochodów do szpitala załogi karetek pogotowia przewiozły trzy osoby – pasażerkę oraz kierującą nissanem, jak też pasażerkę audi. Po wykonanych w placówce służby zdrowia badaniach okazało się, że poszkodowana w wypadku została kierująca nissanem. Przewiezionym do szpitala pasażerkom pojazdów nic poważnego się nie stało, ze zdarzenia wyszły jedynie z niegroźnymi potłuczeniami. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że zarówno kierująca nissanem, jak i kierowca audi byli trzeźwi.

Kilka godzin później na innej drodze krajowej przebiegającej przez powiat zamojski – nr 74, w Szczebrzeszynie również doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Wstępnie ustalona przez mundurowych przyczyna tego zdarzenia to także nieustąpienie pierwszeństwa podczas włączania się do ruchu. Tutaj kierujący osobową hondą 74-letni mieszkaniec Biłgoraja wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na DK 74 zderzył się z ciężarówką marki Volvo. Kierujący volvo, 42-latek z Chełma, nie wymagał pomocy medycznej. Natomiast do szpitala na badania został przewieziony 74-latek. Na szczęście okazało się,
że nie odniósł poważniejszych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Szczegółowy przebieg i okoliczności kolizji wyjaśniają policjanci.

Przypominamy, że włączając się do ruchu, czy też wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zawsze należy wcześniej uważnie sprawdzić, czy drogą z pierwszeństwem przejazdu nie poruszają się inni kierowcy. Pochopne decyzje, nieuwaga lub też brawura na drodze mogą mieć tragiczne konsekwencje. Ktoś może stracić zdrowie, a nawet życie. Bądźmy wiec ostrożni za kierownicą i podejmujmy na drodze przemyślane decyzje.

Źródło: Policja zamojska

68 170501 Zderzenie Nissana z Audi i Hondy z ciężarówką Volvo(zdjęcia) 68 170500 Zderzenie Nissana z Audi i Hondy z ciężarówką Volvo(zdjęcia)

Poprzedni artykułLubelscy Terytorialsi wznowili nabór i szkolenia ochotników [ZDJĘCIA]
Następny artykułBezpłatne badanie usg PŁUC – ostatnie miejsca
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments