Zamość: Pokłócił się z dziewczyną i wyładował złość na cudzym samochodzie

3
524
fot. KMP Zamość

Policjanci przedstawili zarzut zniszczenia drzwi osobowego audi 21-latkowi. Mężczyzna przechodząc obok zaparkowanego samochodu kopnął w jego karoserię, ponieważ rozmawiając z dziewczyna przez telefon zdenerwował się i w ten sposób wyładował swoją złość. 21-latek dobrowolnie poddał się karze.

W nocy z soboty na niedzielę tuż przed godzina 1:00 z dyżurnym komendy Policji skontaktował się mieszkaniec Zamościa. Powiadomił, że ul. Kilińskiego idzie młody mężczyzna, który chwilę wcześniej kopnął w zaparkowany przy ul. Kamiennej samochód. Opisał mężczyznę i poczekał na policjantów.

Chwilę później w pobliżu mundurowi zatrzymali opisywanego młodzieńca. 21-latek z Zamościa trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie promil alkoholu. Zapytany o okoliczności zajścia tłumaczył funkcjonariuszom, że zniszczył samochód, ponieważ zdenerwował się telefoniczną rozmową z dziewczyną. Agresję wyładował kopiąc w drzwi przypadkowego samochodu, obok którego akurat przechodził. Powiadomiony właściciel auta wycenił wartość strat na kwotę 800 zł.

21-latek usłyszał już zarzut umyślnego uszkodzenia osobowego audi. Do popełnienia czynu przyznał się i żałując swojego postępowania dobrowolnie poddał karze. Mężczyzna musi zapłacić grzywnę, naprawić wyrządzoną szkodę oraz pokryć koszty prowadzonego w tej sprawie postępowania.

źródło: Komenda Miejska Policji w Zamościu

- reklama-
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Świadek

Same bzdury, nie potraficie napisać normalnego artykułu!!! Kłamcy!!!!!!

Reply to  Świadek

Panie Świadek, artykuł pochodzi z działu prasowego Komendy Policji w Zamościu.

Świadek

Kłamcy!!!! Usuńcie ten artykuł!!!