20-letni motocyklista zderzył się z osobową skodą

0
137
fot. KMP Zamość

20-letni motocyklista podczas wyprzedzania zderzył się z osobową skodą, której kierująca w tym czasie skręcała w lewo na teren posesji. Po zderzeniu do szpitala trafiła 42-letnia kierująca skodą oraz kierowca jednośladu. Na szczęście z kolizji wyszli z ogólnymi potłuczeniami i niegroźnymi otarciami.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w Kalinowicach. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci ustalili, że jadący drogą krajową nr 17 motocyklista wyprzedzał osobową skodę. Nie zauważył jednak, że kierująca samochodem, 42-letnia mieszkanka gminy Zamość, w tym czasie skręcała w lewo na posesję.

Po zderzeniu załoga karetki pogotowia do szpitala przewiozła 20-latka z gminy Łabunie, który kierował motocyklem marki Suzuki oraz kierującą skodą. Po badaniach i lekarskiej konsultacji oboje opuścili placówkę służby zdrowia. Z kolizji wyszli z niegroźnymi potłuczeniami i otarciami. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że byli trzeźwi. Zarówno motocykl, jak i osobówka nie nadawały się do dalszej bezpiecznej jazdy. Mundurowi zatrzymali wiec ich dowody rejestracyjne.

20-latek za nieprawidłowo wykonany manewr wyprzedzania i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym otrzymał mandat karny.

źródło: KMP Zamość

 

Poprzedni artykułNie będzie Jarmarku Św. Kiliana. Wakacyjna impreza odwołana
Następny artykułJechał TRZYKROTNIE szybciej niż powinien. 21- latek pożegnał się z “prawkiem”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments