BMW wylądowało na drzewie. W aucie było 3 – letnie dziecko

0
377

W sobotę w godzinach popołudniowych w miejscowości Izbica na drodze krajowej nr 17 samochód osobowy BMW zjechał z drogi na pobocze i ,,zatrzymał się” na drzewie. Pojazdem podróżowały dwie kobiety oraz 3 – letnie dziecko. Na szczęście nic im się nie stało. Policjanci po raz kolejny apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Do zdarzenia doszło przed godziną 13:00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Izbica. Dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że samochód rozbił się na drzewie. Na miejsce natychmiast przyjechali policjanci. Jak ustalili, 39 – letnia mieszkanka Lublina kierująca pojazdem marki BMW nie dostosowała prędkości i techniki jazdy do warunków panujących na drodze, wskutek czego zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.

Kobieta podróżowała wraz z inną pasażerką oraz 3 – letnim dzieckiem. Uczestnicy zdarzenia trafili na Odział Ratunkowy szpitala w Krasnymstawie. Na szczęście nie doznali obrażeń. Kierująca BMW była trzeźwa, została ukarana mandatem, funkcjonariusze zatrzymali jej również prawo jazdy. Pamiętajmy, że przekroczenie prędkości jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, a zwłaszcza tych najtragiczniejszych w skutkach. Policjanci po raz kolejny apelują o zachowanie rozsądku na drodze!

źródło: KPP Krasnystaw

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili: Potrącenie rowerzystki przez motocyklistę (zdjęcia)
Następny artykułZa nami turniej siatkówki plażowej LZS [WYNIKI]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments