Zamość: Nowa dyrektor w Urzędzie Miasta

0
965
fot. Barbara Godziszewska/Facebook
GAIA

Barbara Godziszewska została nowym dyrektorem Wydziału Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamościa. Zastąpi ona na tym stanowisku Damiana Miechowicza, który wydziałem turystyki kierował od 2015 roku, a w maju tego roku objął funkcję dyrektora Samodzielnej Publicznej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu

Konkurs na stanowisko dyrektora wydziału turystyki i promocji, Miasto Zamość ogłosiło 19 maja. Wśród wymogów stawianym kandydatom było m.in. wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek: prawo, administracja, politologia, zarządzanie i marketing, politologia, ekonomia, turystyka i promocja.

Ponadto od kandydatów wymagano także m.in. 5-letniego stażu pracy, znajomości ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, znajomości mediów lokalnych i regionalnych, znajomości specyfiki rynku usług turystycznych Zamościa i regionu, wiedzy z zakresu promocji jednostek samorządu terytorialnego.

Z opublikowanego przez Urząd Miasta komunikatu dotyczącym wyników naborudowiarujemy się, że Barbara Godziszewska spełniła wszystkie wymagania formalne stawiane kandydatom do kierowania promocją miasta.

„Kandydatka w postępowaniu rekrutacyjnym osiągnęła bardzo dobre wyniki ze wszystkich ocenianych przez Komisję kryteriów: przygotowanie merytoryczne, predyspozycje i umiejętności” – czytamy dalej w uzasadnieniu wyboru.

Barbara Godziszewska współpracuje z prezydentem Zamościa Andrzejem Wnukiem od jego pierwszej kadencji. Początkowo była zatrudniona na stanowisku asystenta ds. promocji miasta. Później, od kiedy weszły w życie przepisy o usunięciu stanowisk doradców i asystentów w samorządach, pracuje dla ratusza na podstawie umowy – zlecenia.

Barbara Godziszewska studiowała politologię na UMCS w Lublinie, pedagogikę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie oraz florystykę na SGGW w Warszawie. Prowadzi firmę z branży ślubnej – „Powiedz tak”.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments