Zwłoki wyłowione z Łabuńki. Ustalono tożsamość mężczyzny

0
7509

Policjanci ustalają okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki zostały odnalezione w rzece Łabuńka w okolicach ul. Lipskiej. Ciało znalazł przypadkowy przechodzień. Ustalono tożsamość mężczyzny, to 66-latek bez stałego miejsca zamieszkania.

Wczoraj około godz. 10.00 policjanci zostali poinformowani przez przypadkową osobę, o zwłokach leżących w rzece Łabuńka w rejonie ulicy Lipskiej. Na miejsce skierowane zostały służby. Strażacy z PSP w Zamościu wyciągnęli ciało z wody, lekarz z pogotowia ratunkowego stwierdził zgon. Policjanci zabezpieczyli miejsce odnalezienia zwłok mężczyzny oraz pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe.

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, jest to 66-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Na chwilę obecną nieznane są przyczyny jego śmierci, jednak wstępnie wykluczono działanie osób trzecich. Ciało mężczyzny zostało przewiezione do szpitalnego zakładu patomorfologii. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni co było bezpośrednią przyczyną śmierci oraz jakie były jej okoliczności.

źródło: KMP Zamość

 

Poprzedni artykułSporo nowych ofert pracy w Zamościu i regionie
Następny artykułMożliwe burze z gradem nad Zamojszczyzną. Ostrzeżenie IMGW
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments