Policjanci walczą z nielegalnym hazardem

0
293

Biłgorajscy policjanci ujawnili i zabezpieczyli automaty służące do prowadzenia gier bez wymaganej koncesji. Sprzęt znajdował się w jednym z lokali terenie Biłgoraja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj biłgorajscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej na podstawie własnych informacji ustalili, że w jednym z lokali na terenie Biłgoraja są prowadzone nielegalne gry hazardowe. Informacje funkcjonariuszy potwierdziły się. W lokalu zainstalowane były dwa automaty służące do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganej koncesji lub zezwolenia. Mundurowi wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno – Skarbowego w Zamościu zabezpieczyli urządzenia. Teraz funkcjonariusze sprawdzą kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie nielegalnych gier.

Zgodnie z ustawą o  grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.JK

Źródło: KMP  Biłgoraj

68 168588 Policjanci walczą z nielegalnym hazardem

Poprzedni artykułProgram “Misja skarb” telewizji Fokus TV będzie kręcony w Zamościu! 
Następny artykułAwaryjne lądowanie w polu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments