w ,

Motocyklista zasłabł w czasie jazdy

fot. KPP Biłgoraj
- reklama-

Policjanci biłgorajskiej komendy ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia drogowego z udziałem 52 letniego motocyklisty. Mężczyzna, który zasłabł w trakcie jazdy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Droga w miejscowości Okrągłe, gdzie doszło do zdarzenia była chwilowo zablokowana.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem około godziny 20:00 w miejscowości Okrągłe. Dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem kierowcy jednośladu. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci i służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalili policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia 52 letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego, podróżował wraz z 52 letnią żoną. W pewnym momencie kierując motocyklem m-ki BMW najprawdopodobniej zasłabł w trakcie jazdy. Mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie do przydrożnego rowu. Jak ustalili policjanci był trzeźwy. 52 latek z obrażeniami ciała Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przetransportowany do szpitala. Podróżująca wraz z nim żona na szczęście nie odniosła obrażeń.

Obecnie policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.

- reklama-

źródło: KPP Biłgoraj

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Napisane przez Kurier Zamojski

68 168234 2 56-latka odpowie za posiadanie 9 000 sztuk papierosów

56-latka odpowie za posiadanie 9 000 sztuk papierosów

weed 837125 1280 Policjanci ujawnili niewielkie ilości suszu roślinnego

Policjanci ujawnili niewielkie ilości suszu roślinnego