Motocyklista zasłabł w czasie jazdy

0
710
fot. KPP Biłgoraj

Policjanci biłgorajskiej komendy ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia drogowego z udziałem 52 letniego motocyklisty. Mężczyzna, który zasłabł w trakcie jazdy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Droga w miejscowości Okrągłe, gdzie doszło do zdarzenia była chwilowo zablokowana.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem około godziny 20:00 w miejscowości Okrągłe. Dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem kierowcy jednośladu. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci i służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalili policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia 52 letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego, podróżował wraz z 52 letnią żoną. W pewnym momencie kierując motocyklem m-ki BMW najprawdopodobniej zasłabł w trakcie jazdy. Mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie do przydrożnego rowu. Jak ustalili policjanci był trzeźwy. 52 latek z obrażeniami ciała Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przetransportowany do szpitala. Podróżująca wraz z nim żona na szczęście nie odniosła obrażeń.

Obecnie policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.

źródło: KPP Biłgoraj

Poprzedni artykuł56-latka odpowie za posiadanie 9 000 sztuk papierosów
Następny artykułPolicjanci ujawnili niewielkie ilości suszu roślinnego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments