Śmiertelne potrącenie rowerzysty

0
1978
KPP Tomaszów Lubelski

Do śmiertelnego potrącenia rowerzysty doszło wczoraj po południu w miejscowości Kolonia Czartowiec. Jak wstępnie ustalili mundurowi, 40-letni cyklista wyjechał z podporządkowanej drogi wprost pod koła iveco. Na skutek odniesionych obrażeń, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają teraz wszystkie szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Kolonia Czartowiec. Do dyżurnego jednostki wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty. Na miejsce został wysłany patrol ruchu drogowego i grupa dochodzeniowo-śledcza. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, gdy kierujący iveco przejeżdżał przez skrzyżowanie z drogi podporządkowanej wyjechał rowerzysta, który uderzył w pojazd. Obrażenia 40-latka z Tyszowiec okazały się na tyle rozległe, że poniósł śmierć na miejscu.

Badanie alkomatem wykazało, że 40 – letni kierujący pojazdem marki Iveco był trzeźwy. Ze względu na brak aktualnych badań technicznych pojazdu, mundurowi zatrzymali kierującemu dowód rejestracyjny. Policja pod nadzorem prokuratury bada teraz wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Poprzedni artykułBędzie i ciepło i ekologicznie
Następny artykuł16 kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Wszystkie osoby są w stanie dobrym lub bezobjawowe.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments