Kolejny sukces w walce z zamojskim narkobiznesem. Tym razem pomógł pies Kodak

3
1454

Kodak, policyjny pies wskazał miejsce ukrycia marihuany. Narkotyki przechowywał 24-latek w mieszkaniu oraz piwnicy. Z zabezpieczonej przez kryminalnych marihuany można byłoby wykonać prawie 95 porcji dilerskich tego narkotyku. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków. Zgodnie z prawem za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Kryminalni z zamojskiej komendy przeszukali mieszkanie i przynależną do niego piwnicę zajmowane przez 24-latka z Zamościu. Pomagał im w tym Kodak – pies służbowy przeszkolony do wykrywania narkotyków wraz ze swoim przewodnikiem. Pies zaznaczył miejsca, w których mogą mogą być ukryte narkotyki. Jak się okazało, jego nos nie zawiódł, bo policjanci odnaleźli tam susz roślinny, który po wykonanych testach okazał się marihuaną.

24-latek narkotyki miał schowane zarówno w domu, jak i w piwnicy. Przechowywał je w słoiku oraz plastikowym pojemniku. Łącznie mundurowi zabezpieczyli środki odurzające w ilości, z której można byłoby wykonać prawie 95 porcji dilerskich marihuany.

24-latek po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, dzisiaj usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: KMP Zamość

68 168114 Kolejny sukces w walce z zamojskim narkobiznesem. Tym razem pomógł pies Kodak 68 168116 Kolejny sukces w walce z zamojskim narkobiznesem. Tym razem pomógł pies Kodak 68 168115 Kolejny sukces w walce z zamojskim narkobiznesem. Tym razem pomógł pies Kodak

 

 

Poprzedni artykułStowarzyszenie “Krok za krokiem” prosi o wsparcie. Potrzebne są maseczki, rękawiczki, płyny do dezynfekcji
Następny artykułKolejny tragiczny w skutkach pożar domu. Nie żyje mężczyzna
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szymon Szwedo

Brawo policja tyloma działkami dilerskimi to mógł pół Zamościa zabić

Arek

Czuję się bezpieczny, dziękuje Policjantom.

Adam

popytajcie policjantów , gdzie się zaopatrują, przestańcie ścigać detalistów