21- latek nie zdążył zahamować i uderzył w tył jadącego przed nim samochodu

0
1071
fot. KMP Zamość

21-latek kierując mercedesem nie zdążył zahamować i uderzył w tył jadącego przed nim pojazdu marki Renault. 48-letnia kierująca renault została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 74 w m. Zawada. Okoliczności wyjaśniają policjanci i apelują o skupienie za kierownicą.

Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj ok. godziny 15:00 w Zawadzie DK-74. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 21-letni mieszkaniec Szczebrzeszyna kierując mercedesem jechał w stronę Zamościa w ciągu innych pojazdów. Kiedy jadąca przed nim kierująca renault zaczęła zwalniać, on nie zachował bezpiecznej odległości, nie zdążył zahamować i uderzył w tył jej pojazdu.

Do szpitala na dalsze badania została przewieziona siedząca za kierownicą renault 48-letnia mieszkanka gminy Zamość. Po konsultacjach mogła opuścić placówkę służby zdrowia, poza niegroźnymi potłuczeniami nie doznała poważniejszych obrażeń. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierowcy biorący udział w kolizji byli trzeźwi.

Apelujemy o czujność za kierownicą. Chwila nieuwagi, rozkojarzenie lub też skupienie się na innych czynnościach może doprowadzić do zdarzenia drogowego. Dlatego też kierując pojazdem zawsze należy czujnie obserwować drogę oraz pobocza i być przygotowanym na szybką, a jednocześnie bezpieczną reakcję.

źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułAzyl dla pieszych na ul. Peowiaków. Ma poprawić bezpieczeństwo
Następny artykułŚwięto 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments