w ,

Chuligański wybryk. Chcieli zobaczyć jak zgasną światła w mieście

- reklama-

Dwóch studentów usłyszało kilkanaście zarzutów za uszkodzenie 18 szaf kablowych i jednej gazowej. Chcieli zobaczyć „jak gasną światła”. Wartość strat jaką spowodowali to około 20 tys. złotych. Za ten chuligański wybryk kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec kwietnia dwóch mieszkańców tomaszowskiej gminy, spożywało razem alkohol i nic nie byłoby w tym dziwnego gdyby nie fakt, że wracając do domu chcieli zobaczyć jak „gasną światła” w domach. Tym sposobem zaczęli kopać w szafy kablowe znajdujące się przy ulicy. Wartość strat jaką spowodowali to  około 20 tys. złotych.

Kilka tygodni później dowiedzieli się od funkcjonariuszy z Zespołu d/w z Korupcją Gospodarczą Wydziału Kryminalnego, że popełnili przestępstwo. Mężczyźni to mieszkańcy gm. Tomaszowa Lubelskiego w wieku 19 i 20 lat. 19-latek był już karany wcześniej dla 20- latka był to pierwszy raz. Obaj usłyszeli po kilkanaście zarzutów za wybryk chuligański polegający na uszkodzenie mienia.

A.L.

- reklama-

Źródło: KMP Tomaszow Lubelski

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Napisane przez Tomasz krywionek

c8b46746 1b33 415c a057 6638a1afc6e5 Kolejny sukces zamojskiej policji w walce z "narkobiznesem". Narkotyki ukrył w oborniku.

Kolejny sukces zamojskiej policji w walce z „narkobiznesem”. Narkotyki ukrył w oborniku.

zyrafa Smutne wieści z zamojskiego ZOO. Nie żyje młoda żyrafa

Smutne wieści z zamojskiego ZOO. Nie żyje młoda żyrafa