BMW na zakręcie wypadło z drogi i dachowało. Kierowca był pijany

  1
  110

  25-letni mężczyzna siedząc za kierownicą bmw nie zapanował nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i dachował. Po zdarzeniu uciekł z miejsca, policjanci odnaleźli go chowającego się za jednym z budynków gospodarczych. W organizmie miał ponad promil alkoholu. Usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

  W niedzielę wieczorem dyżurny zamojskiej Policji otrzymał informację o stojącym w rowie samochodzie marki BMW. Zgłaszająca poinformowała, że nietrzeźwy kierujący na zakręcie wypadł z jezdni, samochód dachował i zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Kierowca miał wysiąść z auta i oddalić się z miejsca zdarzenia.

  Policjanci, którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili właścicieli samochodu. Pojechali do miejsca ich zamieszkania i na posesji odnaleźli chowającego się za jednym z budynków gospodarczych mężczyznę. Próbował on uciec policjantom jednak szybko został zatrzymany.

  25-latek z gminy Zamość został przewieziony do komendy, gdzie przeprowadzono badanie stanu jego trzeźwości. W organizmie miał ponad promil alkoholu. Po wykonanych czynnościach procesowych został osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. To nie pierwszy raz, kiedy 25-latek odpowie za tego typu przestępstwo. Mężczyzna był już wcześniej karany za jazdę po alkoholu, wówczas sąd zakazał mu kierowania pojazdami na okres kilku lat, a zakaz przestał obowiązywać kilka dni temu.

  źródło: KMP Zamość

  Poprzedni artykułTerytorialsi wspierają placówki oświatowe na Lubelszczyźnie
  Następny artykułKonkurs Wokalny „Śpiewaj z Zamojszczyzną” rozstrzygnięty [WYNIKI]
  Subscribe
  Powiadom o
  1 Komentarz
  Oldest
  Newest Most Voted
  Inline Feedbacks
  View all comments