Poważny wypadek. Motocyklista zderzył się z osobowym volvo

0
1560
fot. KMP Zamość

W Hutkach (pow. zamojski) 23-letni kierujący motocyklem na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z osobowym volvo. Po wypadku do szpitala trafił kierujący motocyklem oraz pasażerka samochodu. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia byłą nadmierna prędkość, z jaką poruszał się kierujący jednośladem. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o rozwagę za kierownicą.

 

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj ok. godziny 18:30 w miejscowości Hutki (gmina Krasnobród). Jak wstępnie ustalili mundurowi 23-letni mieszkaniec Zamościa kierując motocyklem na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków jazdy i nagle zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z 62-letnim kierującym pojazdem m. Volvo.

Z obrażeniami ciała do szpitala został przewieziony kierujący motocyklem, załoga karetki pogotowia do placówki służby zdrowia przetransportowała także pasażerkę volvo. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że zarówno kierujący jednośladem, jak i kierowca volvo byli trzeźwi.

źródło: KMP Zamość

 

 

Poprzedni artykułWyprzedanie zakończył dachowaniem. Miał prawie 2,5 promila.
Następny artykułZ ostatniej chwili! Poważny wypadek na DK nr 17 w kierunku Tomaszowa Lub. Trasa jest zablokowana
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments