Nauczycielka z zamojskiej “Siódemki” prowadzi lekcje w TVP

3
6338

Pani Aleksandra Luchowska-Bartnik, nauczycielka matematyki w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Zamościu prowadzi lekcje w ramach telewizyjnego pasma edukacyjnego “Szkoła z TVP”.

 

Pani Aleksandra Luchowska-Bartnik w swojej pracy wychodzi poza ramy tradycyjnego nauczania, angażując się w akcje i przedsięwzięcia zarówno lokalne jak i ogólnopolskie. Odważnie podjęła też wyzwania stawiane przez nauczanie zdalne i rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską. Cyklicznie prowadzi lekcje matematyki w ramach projektu „Szkoła z TVP”, który jest wspólną inicjatywą MEN oraz Telewizji Polskiej. Wszystkie wyemitowane na antenie lekcje są również dostępne na vod.tvp.pl oraz na stronie szkolaztvp.

Pani Luchowska-Bartnik ma na swoim koncie zawodowe sukcesy. Jej uczniowie zdobywają tytuły laureatów i finalistów w różnych konkursach. W roku szkolnym 2017/2018 Pani Aleksandra została laureatem konkursu organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i otrzymała tytuł „Nauczyciela-Innowatora”. Nauczycielka była też koordynatorką programu edukacyjnego „Być jak Ignacy” przeznaczonego dla dzieci ze szkół podstawowych. Jej innowacyjne metody pracy, nowoczesne lekcje oraz realizowane projekty są niezwykle cenione przez uczniów i rodziców.

[materiał nadesłany]

Poprzedni artykułLaurka dla Medyka. Akcja zamojskiej “czwórki”
Następny artykułNajnowsze oferty pracy w Zamościu i regionie
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Elżbieta J

Dobrze im więcej nauczycieli tym lepiej, każdy przekazuje wiedzę inaczej. Najważniejsze ze powstał taki program, gdzie codziennie dzieci mogą się czegoś nauczyć, albo w ramach tych lekcji utrwalić materiał.

Marek

A czym tu się chwalić? Raczej należy się wstydzić, że w tvpisie występuje

Karolina
Reply to  Marek

Matko a co to za róznica w jakiej TV jest taki program, ważne że jest zrobiony dobrze, że nauczyciele przekazują uczniom wiedzę. Że dzieci się nie nudzą. Ja oglądałam kilka takich lekcji i niektóre niczym sie nie roznia od typowych lekcji szkolnych.