Mieszkańcy ujeli włamywacza

0
899

Dzięki czujności mieszkańców miejscowości Przewale (pow. tomaszowski) 31-letni włamywacz został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dwaj młodzi mężczyźni idąc ulicą zauważyli, że w zamkniętej szkole świeci się światło. Ze względu na panująca sytuację wydało im się do dziwne, dlatego też zadzwonili do pracownicy szkoły. Na miejsce przyjechała Pani dyrektor. Wspólnie ujęli 31-latka, który jak się okazało był już wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko mieniu oraz przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.

Wczoraj wieczorem dwaj młodzi mężczyźni idąc ulicą zauważyli, że w zamkniętej szkole świeci się światło. Ze względu na panująca sytuację wydało im się do dziwne, dlatego też zadzwonili do pracownicy szkoły. Na miejsce przyjechała Pani dyrektor, która otworzyła szkołę i wspólnie z mężczyznami weszła do szkoły. Ku ich zdziwieniu w jednej z łazienek odkryli nieznanego im mężczyznę a na korytarzu stało radio i laptop. Przetrzymując włamywacza zadzwonili na numer alarmowy.

Na miejsce przyjechali policjanci, którzy zatrzymali włamywacza. Mężczyzna był pijany, nie chciał podać swoich danych personalnych, cały czas zmieniał wersje wydarzeń, dlatego też został osadzony w policyjnym areszcie.  Funkcjonariusze ustalili dane zatrzymanego, okazał się nim 31-letni mieszkaniec gm. Zwierzyniec. Okazało się też, że wymieniony był wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko mieniu oraz przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Teraz odpowie za usiłowanie kradzieży z włamaniem.

AL.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments