Witold Paszt gościem Zamojskiego Czytania

0
1189
fot. nadesłane

Od 31 marca trwa na fanpage’u Zamojskiego Domu Kultury akcja #zostańwdomu Zamojskie Czytanie. Codziennie o godzinie 18.00 prezentują się goście z różnych środowisk i grup zawodowych. Dotychczas teksty czytali już m.in. Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk, Wiceprezydenci Małgorzata Bzówka i Piotr Zając, pracownicy wydziałów i placówek podległych UM Zamość, nauczyciele, ksiądz, sportowcy oraz pracownicy Zamojskiego Domu Kultury z Dyrektorem Januszem Nowosadem na czele. Wszyscy bohaterowie mieszkają, pracują lub są związani z Zamościem.

W najbliższą sobotę 25 kwietnia wystąpi w Zamojskim Czytaniu artysta znany nie tylko w Zamościu ale w całym kraju i na świecie. Założyciel i wokalista zespołu VOX – Witold PASZT. „To dla nas mega wyróżnienie, że artysta takiego kalibru zechciał wystąpić w naszej akcji” – mówi Kasia Figura z Zamojskiego Domu Kultury, organizatorka akcji.

Warto wspomnieć, że w tym roku zespół VOX obchodzi jubileusz 40-lecia działalności. Jesienią 2019 roku zespół zaprezentował nowy singiel Porwij mnie, rozpoczynając tym samym jubileuszowe obchody . Przez wzgląd na bezterminowe obostrzenia dotyczące imprez i zgromadzeń, dalsze działania związane z jubileuszem pozostają zawieszone. Zespół w warunkach epidemii nie spoczywa na laurach, tylko pracuje nad nowym materiałem.

Czas koronawirusowy Pan Witold spędza w domu w Zamościu ze swoimi najwierniejszymi przyjaciółmi – kotką Sambą i psem Elwisem.

Serdecznie zapraszamy na stronę Zamojskiego Domu Kultury w najbliższą sobotę o godzinie 18.00. Pan Witold Paszt zaprezentuje własną interpretację wiersza Jana Brzechwy „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”.

Poprzedni artykuł76- latek nie zauważył ciężarówki i wjechał w nią
Następny artykułZamość: Dwa przypadki koronawirusa w jednej ze szkół
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments