Młodzi sprawcy pobicia na zamojskim osiedlu zostali zatrzymani

1
849

Sprawcy ataku na młodego mężczyznę, do którego doszło na jednym z zamojskich osiedli, zostali już zatrzymani. 18-letnia mieszkanka Warszawy, która namawiała do pobicia i całość zdarzenia na bieżąco relacjonowała w Internecie, po zatrzymaniu przez zamojskich kryminalnych jest już w policyjnym areszcie. Wkrótce do aresztu trafią także dwaj mężczyźni, którzy dziś zostali zatrzymani w Warszawie. Policjanci z Zamościa wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Prawdopodobnie motywem ich działania były kłótnie na prywatnym profilu internetowym.

Przypomnijmy. W piątek ok. godziny 18:00 dyżurny zamojskiej policji został powiadomiony o pobiciu młodego mężczyzny na jednym z zamojskich osiedli. Kryminalni, którzy zajęli się wyjaśnieniem sprawy ustalili, że do 19-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego, przebywającego w tym czasie w Zamościu, przyjechały trzy młode osoby – dwóch mężczyzn oraz jedna kobieta. Na ich prośbę 19-latek wyszedł z mieszkania. Następnie po krótkiej wymianie zdań jeden z mężczyzn zaczął bić pięściami i kopać pokrzywdzonego po całym ciele. Po tym przywłaszczyli należący do 19-latka telefon i odjechali. Całość zdarzenia na bieżąco relacjonowała w Internecie uczestniczka zajścia. Motywem ich działania były prawdopodobnie nieporozumienia wynikające z kłótni i obraźliwych wpisów dokonywanych przez uczestników grupy funkcjonującej na portalu społecznościowym. Pokrzywdzony oraz sprawcy nie znali się wcześniej, byli „znajomymi” z sieci. 19-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Policjanci z Zamościa zatrzymali 18-latkę z Warszawy, która namawiała do pobicia i nagrywała zajście na telefon, jednocześnie transmitując je w Internecie. Ustali także dwóch mężczyzn, którzy zostali dziś zatrzymani w Warszawie. To mężczyźni w wieku 19 i 20 lat. Policjanci z Zamościa wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

AF

Źródło: KMP Zamość

 

Poprzedni artykułZamość: Dwa przypadki koronawirusa w jednej ze szkół
Następny artykułZmieniony harmonogram dostarczania maseczek ochronnych mieszkańcom Gminy Zamość
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kkkk

Szmata Morzynska niech siedzi szwów nieczyste