Zamość: 21-latek ukradł torbę z przeznaczonymi dla klientów pizzami.

0
1427
zdjęcie ilustracyjne, archiwum NKZ

Młody mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. 21 latek groził pracownikowi oraz właścicielowi restauracji. Mężczyzna ukradł torbę termiczną z przeznaczonymi dla klientów pizzami.

W miniony czwartek na terenie Starego Miasta w Zamościu nieznany sprawca kopnął pracownika jednej z restauracji grożąc mu zabrał torbę termiczną, w której były przeznaczone dla klientów pizze. Zagroził również 36-letniemu pokrzywdzonemu, że jeśli nie odda pizzy, to zabierze mu samochód. Na pomoc pracownikowi ruszył właściciel restauracji, który także został uderzony przez napastnika oraz usłyszał od niego groźby spalenia lokalu.

Jeszcze tego samego dnia podejrzany był w rękach kryminalnych z zamojskiej komendy. 21-latek z Zamościa został zatrzymany w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzuty. Jak się okazało, kradzież rozbójnicza oraz groźby kierowane do pokrzywdzonych to nie jedyne przestępstwa, których dopuścił się 21-latek. Jest on również podejrzany o to, że na początku lutego br uszkodził drzwi wejściowe do mieszkania 61-latka z Zamościa. Wartość uszkodzonych drzwi została wyceniona przez pokrzywdzonego na kwotę ponad 700 zł. 

Sąd Rejonowy w Zamościu po analizie zgromadzonego przez policjantów materiału dowodowego postanowił zastosować w stosunku do 21-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

źródło: KMP Zamość

 

Poprzedni artykułCmentarz ponownie otwarty
Następny artykułNowa siedziba wydziałów Urzędu Miasta Zamość
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments