Zamość: Miasto zamówiło cztery maseczkomaty. Wiemy, gdzie staną.

0
1696
GAIA

W tym tygodniu przy „zielonym ryneczku” na osiedlu Orzeszkowej stanął pierwszy w Zamościu automat, w którym możemy zakupić jednorazowe maseczki ochronne. Ten maseczkomat to inicjatywa prywatna, ale automaty z maseczkami zamierza ustawić także zamojski magistrat. Jak zapowiada prezydent Wnuk – urządzenia zostały już zamówione i wkrótce pojawią się w kilku punktach miasta.

Pierwszy w Zamościu maseczkomat zainstalowano w środę (15.04) w okolicy targowiska przy ul. Orzeszkowej. W automacie tym kupimy jednorazowe trójwarstwowe maseczki medyczne i ochronne. Do wyboru mamy dwu-, trzy- i 4-paki. Płatności można dokonać wyłącznie gotówką. Za jednorazową maseczkę trójwarstwową zapłacimy od 4 do 6 zł.

Miasto zamówiło cztery maseczkomaty

Już niebawem na terenie Zamościa pojawią się kolejne maseczkomaty. Cztery takie urządzenia zamówiły bowiem władze miasta.

–  Automaty z maseczkami znajdą się w czterech punktach miasta. Będzie można w nich nabyć maseczki wielorazowego użytku, które będzie można prać i prasować. Maseczki będą od lokalnych producentów. Oprócz maseczek w automatach tych będą również żele, rękawiczki oraz całe zestawy produktów ochrony osobistej. – poinformował Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.

Jak zapowiedział prezydent – produkty te będą sprzedawane „po kosztach”, bez marży.

Maseczkomaty te staną przy Rynku Nowego Miasta, na terenie hubu komunikacyjnego przy ul. Peowiaków, przy Szkole Podstawowej nr 4 (ul. Zamoyskiego) oraz obok przychodni na ul. Kilińskiego.

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments