Zamość: Cmentarz Komunalny zostaje zamknięty.

6
3147
fot. archiwum
GAIA

Zbliżają się Święta Wielkanocne. To również czas, kiedy tłumniej odwiedzamy groby naszych bliskich. Niestety, w tym roku musimy zrezygnować z tej tradycji, w trosce o zdrowie swoje i innych. 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Zamościu poinformowało, że od dziś (7.04), do odwołania, zamknięty zostaje Cmentarz Komunalny. Wyjątkiem są ceremonie pogrzebowe, w których, oprócz duchownego i obsługi, nie może uczestniczyć więcej niż pięć osób.

Bardzo prosimy o zrozumienie i przestrzeganie zaleceń. Pozostańmy w domach i tutaj pomódlmy się za naszych zmarłych. Zrozumieją…” – napisała spółka PGK.

- reklama-
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
haha

hahahaha to sa kpiny chyba w marketach jest masa ludzi i jest dobrze a na dworze na cmetarzu to chyba zart??

Tadzio

hahahaha to sa kpiny chyba w marketach jest masa ludzi i jest dobrze a na dworze na cmetarzu to chyba zart??

MIESZKANIEC ZAMOSCIA

A oddychac nam wolno?! Juz na prawde przesada !!! Zamosc zamyka cmentarze zakleja guziki orzy swiatlach pzrejsciach od polityka !! Wstyd miasto Zamosc wstyd nic konkretnego nie zrobiliście dla mieszkańców Nic! Tylko zakaz za zakazem !!! Odkazacie miasto? Krasnik potrafi… gdzie jakas pomoc od miasta dla szpitala dla pracownikow szpitala ?! Zboirka gdzie zrzucaja sie mieszkancy a co od miasta?!

MIESZKANIEC MIASTA ZAMOSC.

Ciekawe skad Przedsiebiorstwo Gospodarki Komunalnej z/s w Zamosciu wpadlo na taki pomysl aby z bamknac do odwolania Cmentarz Komunalny? Z tego co wiem to Prezydent Miasta Zamosc Andrzej Wnuk nie dokladal sie do tego zakazu Wstepu. Pomysl sciagniety z polski z ktoregos miasta? bo inne miasta to juz wczesniej zrobili…

anty pis

Łżecie skurwysyny

Aska

Sklepy markety budowlane otwarte i tam tyle ludzi a cmentarz na wolnym powietrzu zamkniety to smieszne troche