Biesiadowali przy ognisku, mimo zakazu zgromadzeń

0
2950

Wykazali się bezmyślnością i nie mogą liczyć na taryfę ulgową. Policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie skierują do sądu wniosek o ukaranie jednego z trzech mężczyzn, którzy wbrew zakazowi gromadzenia się, spędzali wspólnie czas, bawiąc się przy ognisku. Dwaj pozostali zostali już ukarani mandatami karnymi.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godziny 21:00.

– Policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie podczas patrolowania miejscowości Długi Kąt zauważyli trzech mężczyzn, którzy rozpalili ognisko na ogólnie dostępnym placu. Na widok radiowozu uciekli. W niczym im to jednak nie pomogło ponieważ policjanci szybko ustalili kim są te osoby. Jak się okazało byli to mieszkańcy gminy Józefów w wieku 25, 28 i 32-lat. Za swoje bezmyślne zachowanie dwóch z nich otrzymało wczoraj mandaty karne, a trzeci stanie przed sądem. – informuje  mł. asp. Joanna Klimek, oficer prasowy KPP w Biłgoraju

Mundurowi ponawiają apele o rozwagę, zdrowy rozsądek i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa. Sytuacja związana z pandemią COVID-19 wymaga od każdego z nas odpowiedzialności i dyscypliny.

źródło: KPP Biłgoraj

Poprzedni artykułZamość: Straż Miejska odnotowała 48 przypadków naruszenia zakazu grupowania się
Następny artykułWsparcie z ZUS w ramach „tarczy antykryzysowej”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments