Laurka i słowa wsparcia dla policjantów od dzieci z Wioski Dziecięcej

0
723
źródło: KPP Biłgoraj

W tym jakże trudnym dla każdego z nas okresie jakim jest epidemia koronawirusa liczy się każdy gest wsparcia i dobre słowo. Doskonale wiedzą o tym dzieci z Wioski Dziecięcej w Biłgoraju, które przygotowały dla policjantów laurkę.

Doceniając Państwa ciężką pracę w czasie epidemii koronawirusa w imieniu dzieci z Wioski Dziecięcej w Biłgoraju, wysyłam do Państwa podziękowanie wykonane przez naszych podopiecznych”.

Tymi słowami zaczyna się wiadomość, która wczoraj wpłynęła do KPP w Biłgoraju. We własnoręcznie wykonanej przez dzieci laurce czytamy: „Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym policjantom, za to jaki trud i serce włożyliście w to aby nasz kraj i obywatele byli zawsze bezpieczni. Czuwaliście kiedy w Polsce zjawił się ten okropny wirus, że jesteście kiedy Was potrzebujemy(…)”.

„Z całego serca dziękujemy dzieciom, kadrze i kierownictwu Wioski Dziecięcej w Biłgoraju za pamięć i słowa wsparcia, które tak wiele dla nas znaczą. To właśnie w tak drobnych gestach tkwi moc, którą dzielimy się z Państwem. Raz jeszcze ze wzruszeniem …dziękujemy! – odpowiedziało kierownictwo, policjanci i pracownicy KPP w Biłgoraju

źródło: KPP Biłgoraj

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments