Młoda kobieta w powiecie hrubieszowskim z zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2

3
11577

Komunikat rzecznika prasowego wojewody lubelskiego

informuję, że na terenie województwa lubelskiego mamy dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą kobiety w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu hrubieszowskiego w stanie dobrym, sposób zakażenia w trakcie ustalania oraz mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu lubelskiego w stanie dobrym, który wrócił z kraju o dużej transmisji wirusa.

Na dzień 29 marca 2020 r., na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 101 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 3 osoby zmarłe.

 

 I dobra informacja;

„Na terenie województwa lubelskiego wśród osób, u których zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych jest ośmiu ozdrowieńców: jedna osoba z powiatu kozienickiego, dwie osoby z powiatu biłgorajskiego i pięć osób z powiatu lubelskiego” 

Z wyrazami szacunku,

Agnieszka Strzępka

rzecznik prasowy wojewody lubelskiego

Poprzedni artykuł12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w woj. lubelskim
Następny artykułDobra wiadomość. W województwie lubelskim mamy kolejnych 5 ozdrowieńców
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anna

“powiatu hrubieszowskiego w stanie dobrym, sposób zakażenia w trakcie” . Dziwne to. Nie wie gdzie się zarazila? Całe tłumy ludzi wędziebi gdzie szukać zarażającego.

Tomasz Krywionek
Reply to  Anna

A skąd ma wiedzieć?

Zygmunt

Pewnie w Biedronce się zaraziła