Drony i system nagłaśniający będą wspierać mundurowych podczas najbliższego weekendu

0
482
fot. Policja Lubelska

Policjanci z całej Lubelszczyzny kolejny raz apelują do mieszkańców naszego województwa o pozostanie w domach i ograniczenie do minimum wyjść na zewnątrz. Ograniczenie kontaktów i unikanie skupisk ludzkich to jedna z podstawowych zasad w walce z epidemią. W trakcie najbliższego weekendu policjanci zwracać będą uwagę na miejsca rekreacyjne. Oprócz sprzętu nagłaśniającego w radiowozach, do akcji związanej z uświadamianiem mieszkańców wykorzystywane będą w niektórych powiatach także drony.

Policja przypomina by nie narażać siebie i swojej rodziny na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem, Pamiętajmy zatem aby wychodzenie z domu ograniczyć do niezbędnego minimum pamiętając o limicie  przemieszczających się osób (maksymalnie dwie osoby, z wyłączeniem rodzin).     

Przed nami weekend, na  Lubelszczyźnie podczas patrolowania ulic miast i mniejszych miejscowości policjanci wykorzystując nagłośnienie w radiowozach przypominają i będą przypominać, by w trosce o zdrowie swoje i innych pozostać w domu. Oprócz sprzętu nagłaśniającego wykorzystywanego w radiowozach, do akcji związanej z uświadamianiem mieszkańców wykorzystywane będą w niektórych powiatach także  drony.

źródło: Policja Lubelska

 

 

Poprzedni artykułW czasie epidemii urządzili sobie spotkanie towarzyskie w pobliżu stawów “Echo”
Następny artykułZamość: Świadczenie pieniężne zamiast obiadów w szkołach
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments