3 nowe przypadki koronawirusa w woj. lubelskim. 45 nowych zachorowań w kraju

0
1187

Mamy 45 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.” – poinformowało dziś tuż przed godz. 14.00 Ministerstwo Zdrowia. 

Potwierdzone przypadki dotyczą: 10 osób z woj. łódzkiego, 9 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. wielkopolskiego, 6 osób z woj. małopolskiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 3 osób z woj. lubelskiego oraz po 1 osobie z pomorskiego, opolskiego, podlaskiego i zachodniopomorskiego.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na terenie woj. lubelskiego dotyczą:

– jednej kobiety w przedziale wieku 41-60 lat w stanie dobrym, z powiatu janowskiego, która  miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,

– jednej kobiety w przedziale wieku 41-60 lat w stanie średnim, z powiatu świdnickiego, która  miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,

– jednej kobiety w przedziale wieku 0-20 lat w stanie dobrym, z powiatu świdnickiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym.

Na dzień 27 marca 2020 r., na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 77 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 2 osoby zmarłe.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce wynosi 1289, z czego 16 pacjentów zmarło.

Poprzedni artykułZamość: Świadczenie pieniężne zamiast obiadów w szkołach
Następny artykułMAPA. Na dzień 27 marca, na terenie woj. lubelskiego mamy 77 przypadków zakażenia koronawirusem. 2 osoby zmarłe.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments