Nowe zakażenia w naszym regionie

0
1712

Rzecznik Prasowy Wojewody Lubelskiego, Agnieszka Strzępka, poinformowała, że na terenie województwa lubelskiego mamy cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Jest to informacja z godziny 20:20

 

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą dwóch mężczyzn w wieku powyżej 61 lat z powiatu lubelskiego w stanie poważnym, jednej kobiety w wieku powyżej 61 lat z powiatu lubelskiego w stanie średnim, która wróciła z kraju o dużej transmisji wirusa oraz jednego mężczyzny w wieku powyżej 61 lat z powiatu biłgorajskiego.

 

Na dzień 23 marca 2020 r., na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 48 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych; 1 osoba zmarła.

 

Aktualnie, na terenie województwa lubelskiego, 15 osób jest hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, 4087 osób jest poddanych kwarantannie, a 5571 osób jest objętych nadzorem służb sanitarnych.

Poprzedni artykułKolejna osoba zakażona koronawirusem w woj. lubelskim. 8 nowych przypadków w kraju
Następny artykułUWAGA: Podejrzane SMS-y, maile, wiadomości, zgłaszajmy. PODAJ DALEJ
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments