Dwie osoby z koronawirusem w naszym powiecie. Jedna z nich pracowała w Zamościu

17
15522

Liczba osób zakażonych koronawirusem w naszym regionie rośnie. We wtorek rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych trzech potwierdzonych przypadkach koronawirusa na terenie woj. lubelskiego. Dwa z nich odnotowano w powiecie zamojskim.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w pow. zamojskim dotyczą: 1 osoby w przedziale wieku 60-70 lat oraz 1 osoby w przedziale wieku 40-50 lat. Obie osoby miały styczność z przypadkiem potwierdzonym.

– Niestety, jedna z osób zakażonych pracowała w Zamościu, w związku z tym na pewno w najbliższym czasie wzrośnie liczba osób poddanych kwarantannie domowej. – poinformował dziś Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk – Na chwilę obecną mamy w mieście 11 osób poddanych kwarantannie domowej i bardzo bym prosił, byście do takich osób nie stukali z pomocą. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim zamościanom, którzy pomagają osobom starszym, dostarczają żywność i leki, ale tam gdzie mamy kwarantannę zbliżać mogą się tylko pracownicy sanepidu i służby mundurowe – dodał prezydent.

Poprzedni artykułOd dzisiaj za parkowanie auta nie trzeba płacić
Następny artykułGdzie najlepiej wynająć biuro?
Subscribe
Powiadom o
17 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
J. Anna

A gdzie pracowała??? Sklep? Urząd?

Beata
Reply to  J. Anna

Spokojnie jeśli jest pani w grupie osób, które mogły mieć kontakt to napewno panią znajdą

Małgorzata
Reply to  Beata

Mądre pytanie więc czemu tajemnica

ktoś
Reply to  Beata

jeżeli pracowała w jakimś sklepie to powodzenia w odnalezieniu wszystkich 😀

Agnieszka
Reply to  Beata

Niby jak? Jesli w sklepie to nie ma mozliwosci dotrzec do wszystkich…

Mieszkaniec Zamościa

Proszę o podanie miejsca gdzie ta osoba pracowała , mam rodzinę a Panie Prezydencie powinien Pan nas chronić a nie narażać.

Ktośka

W Meblach polskich w Zawadzie

Monika
Reply to  Ktośka

Ktośka pewna informacja?

Pio
Reply to  Ktośka

Skąd takie informacje? Jakoś sanepid nie wpadł do Zawady

Jaona
Reply to  Ktośka

Jesteś pewna?

ładne

A co to w ogóle za tajemnica? Powinniśmy wiedzieć, gdzie ta pani pracowała, żeby ewentualnie zgłosić się samemu do kwarantanny. Chyba logiczne proszę pana prezydenta?

crow
Reply to  ładne

Ale ja nie chcę wiedzieć jsk ma na imię czy nazwisko, gdzie mieszka i czy ma dzieci i psa. Chcę wiedzieć czy powinienem się martwić o swoją Matkę która jest w grupie podwyższonego ryzyka.
Rozumiesz Prezydenciku

Rafał

Specjalnie nie piszą gdzie pracowała żeby nie siać paniki

Strażak

Przecież mamy jeb…ne RODO to ci człowieku nic nie powiedzą. Po co ??? Lepiej niech rośnie liczba zachorowań!!!! A tu tak mówią siedź w domu. A może miałem albo miałam kontakt z tą osobą. Powinno być wszystko jawne i tyle z mojej wypowiedzi.pozdrawiam

wojtas001
Reply to  Strażak

RODO nie jest przeszkoda 😉 spokojnie mozna sie powolac na dopuszczenie przetwarzania w oparciu o: Art 6 pkt 1 d) przetwarzanie jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której dane dotyczą, lub innej osoby fizycznej; albo Art 6 pkt 1 e) przetwarzanie jest niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi; bardziej chodzi o to, zeby nie doprowadzic do linczu rodzin, zwierzat tych osob itp

Teresa

Wiemy o osobie z Janowa Lubelskiego i z Niedrzwicy to nie trzeba robić tajemnicy i w Zamościu Panie Prezydencie.To dla wspólnego dobra.

gruppi

Generic are the identical clones of branded medications. The only difference in the two being the patent and the price at which it is sold. It contains the same active ingredients and match the branded drug in terms of both pharmacokinetic and chloroquine pharmacodynamic properties. Be it dosage, strength, route of administration, safety, efficiancy, or use, genetics match their counterparts in all aspects.