Wystawa prac uczennicy zamojskiego Plastyka [ZAPROSZENIE]

0
383

Na wernisaż rysunku i malarstwa uczennicy zamojskiego “Plastyka”, Katarzyny Jabłońskiej zaprasza w czwartek, 12 marca o godz. 16.10 Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu.

Od zawsze pasjonowała mnie sztuka, w każdej ze swoich form. Wiążę z nią przyszłość i poświęcam jej każdą wolną chwilę. Nieustannie dążę do perfekcji, chodź wiem, że jest mi do niej jeszcze bardzo daleko. Myśl o postępach jakie zrobię, nowych metodach, czy tematach ekscytuje mnie i napędza do dalszego działania.” – opowiada o sobie i swojej twórczości Katarzyna Jabłońska.

Młoda artystka podkreśla, że rozpoczęcie nauki w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych było jedną z jej najlepszych decyzji: “Pozwoliło mi to w pełni poświęcić się sztuce i a cenne uwagi nauczycieli, umożliwiają mi doskonalenie mojego warsztatu. W moich pracach dbam o detal, co czyni je pracochłonnymi. Na każdy obraz poświęcam kilkadziesiąt godzin. Korzystam zarówno z technik tradycyjnych jak i komputerowych. Większość prac wyeksponowanych na wystawie powstała w tym roku. Przeważają portrety, chociaż można zobaczyć też kilka obrazów przedstawiających martwe natury, czy inne tematy.” – mówi Katarzyna Jabłońska i zaprasza wszystkich do obejrzenia wystawy.

zrzut ekranu 2020 03 6 o 10 04 55 Wystawa prac uczennicy zamojskiego Plastyka [ZAPROSZENIE]

 

 

Poprzedni artykułBezpłatna siłownia, basen i hala tenisowa dla Pań i Panów z okazji ich święta
Następny artykuł„Eroica” z Namysłowiakami
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments