Zderzeniu Toyoty i ciągnika rolniczego przewożącego drewno

0
1394

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotni wieczór na DW 835. Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu osobowej Toyoty i ciągnika rolniczego przewożącego drewno na przyczepie. Jak ustalili policjanci wóz na którym przewożone było drewno nie posiadał żadnego oświetlenia. Obecnie trwa ustalanie wszystkie okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór około godziny 19 na DW 835 w miejscowości Wólka Abramowska w obrębie skrzyżowania na miejscowość Bononia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę ciągnika rolniczego marki Ursus, który na przyczepie przewoził drzewo o długości ponad 16 metrów. Kierujący Toyotą jadący w stronę Frampola uderzył przyczepę, która nie posiadała żadnego oświetlenia.

Ciągnikiem kierował 33 letni mieszkaniec gminy Chrzanów.  48 letni kierowca Toyoty i jego 46 letnia pasażerka, którzy są mieszkańcami powiatu wołomińskiego zostali przetransportowania do szpitali. Kierujący pojazdami mężczyźni byli trzeźwi. Jak się okazało, droga w miejscu zdarzenia nie była oświetlona.

Obecnie policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia oraz apelują o przestrzeganie przepisów na drodze.

JK

Źródło: KMP Biłgoraj

68 163806 Zderzeniu Toyoty i ciągnika rolniczego przewożącego drewno

 

Poprzedni artykuł”Zdradziłeś mnie kotku” – spektakl o klasycznej męskiej zdradzie w ZDK [MAMY DLA WAS BILETY!]
Następny artykułZamość: Trwa nabór na staże i szkolenia [SPRAWDŹ OFERTY]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments