Zamość: Pijani w sztok wsiedli do Golfa [FILM]

7
5626

Dwóch pijanych mieszkańców Zamościa urządziło sobie wczoraj wieczorem, przejażdżkę Golfem po terenach zielonych przy ul. Peowiaków. Rajd zakończył się uderzeniem w murek, do którego przytwierdzona była tablica informacyjna.

Do zdarzenia doszło w środę (26.02) wieczorem. Jak poinformowała nas Dorota Krukowska – Bubiło, rzecznik prasowy KMP w Zamościu – ok. godz. 21.30 o zajściu zawiadomiony został dyżurny zamojskiej policji. Mimo, że sprawcy zbiegli z miejsca stłuczki, porzucając pojazd, mundurowym szybko udało się ich ustalić. Okazało się, że Volkswagenem Golfem poruszało się dwóch mieszkańców Zamościa w wieku 29 i 31 lat. Obaj byli nietrzeźwi. 31 – latek miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie, zaś 29 – latek ponad 3,5 promila.

Jak wstępnie ustalono – samochód prowadził młodszy mężczyzna, który – jak się okazało – nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. 29- latek potrzebował pomocy medycznej i został przewieziony do szpitala. Jego towarzysz natomiast trafił do policyjnego aresztu.

Wyjaśnianiem szczegółów sprawy zajmują się mundurowi.

Film podesłał nam nasz Czytelnik. Dziękujemy!

Poprzedni artykułPod sklepem zauważył skuter z kluczykami. Postanowił skorzystać z okazji „odpalił” i odjechał.
Następny artykułGm. Szczebrzeszyn: Piękny jubileusz! Małżeństwa świętowały 50. rocznicę ślubu.
Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenerwowany

Na szczęście że nikt wtedy nie chodził tam. Bo by mogło się przez takich debili wydarzyć jakieś nieszczęście.
Ja bym za takie coś dowalił naprawdę w wysoką karę która by była przeznaczona na dbanie porządku w Zamościu. Oraz dożywotni zakaz prowadzeniami jakich kolqieg pojazdów mechanicznych a nawet rowerem. Do tego godzinki na rzecz miasta.!!!!!!!

Jab.ć Cię do du.y

Ty to sobie możesz chcieć łobuzie, w badeje możesz sobie nasrać jedynie, znalazł się Kurwa sąd najwyższy w Dupe jebany pendzlu, za takie kozaczenie to możesz dostać mużyńskiego chuja w Dupe takiego dożywotniego… godzinki to tobie się należą w ruskim burdelu, na rzecz spedalonych tranzoli ty jebany w Dupe cwelu! Rucham Ci kota

Anonimowo

Hahahahaahahahahah

Anonimowo

Nie nie kota zostaw daj mu zyć

Golf 3 tdi

Szkoda fury :/

Bestia z Wadowic
Reply to  Golf 3 tdi

Golfa 3 nigdy nie szkoda XD

Anonimowo

Jacy wy Korwa porządni ideały zajmujące się swoim życiem nie czyism nie wiecie co i jak ale ferment siejecie