Tragiczny wypadek. 45-letni rowerzysta zginął pod przyczepą ciągnika

1
3708

Wczoraj w godzinach porannych doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Tarnoszyn. Jadący rowerem 45-latek upadł pod przyczepę ciągnika jadącego w przeciwnym kierunku. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do zdarzenia drogowego.

Wczoraj w miejscowości Tarnoszyn jadący ciągnikiem z dwoma przyczepami 48-latek zauważył rowerzystę jadącego z naprzeciwka. Jak wyjaśnił policjantom, zjechał bliżej do prawej krawędzi jezdni aby bezpiecznie minąć się z rowerzystą. W momencie kiedy 45-latek wyminą się z nim poczuł, że tylna przyczepa podskoczyła do góry. Gdy spojrzał w lusterko zobaczył leżący rower na jej wysokości. Natychmiast zatrzymał pojazd i pobiegł na tył składu, gdzie zobaczył leżącego na jezdni mężczyznę. Mieszkaniec gm. Ulhówek zawiadomił służby ratownicze.

Po przybyciu ma miejsce karetki pogotowia lekarz stwierdził zgon 45-latka mieszkańca gm. Ulhówek. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia do momentu przybycia grupy zdarzeniowej. Kierującego przebadali na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, wynik był negatywny. Policjanci przeprowadzili na miejscu oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów oraz przesłuchali świadków. Po zebraniu materiału dowodowego będą wyjaśniać jak doszło do nieszczęśliwego wypadku.

AL

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski

68 163693 m Tragiczny wypadek. 45-letni rowerzysta zginął pod przyczepą ciągnika

Poprzedni artykułMinister Gliński o wsparciu budowy zamojskiej filharmonii: ”Rozmowy na ten temat trwają. Zadanie jest do zrealizowania, nie mówię “nie”
Następny artykułPod sklepem zauważył skuter z kluczykami. Postanowił skorzystać z okazji „odpalił” i odjechał.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jola

Jola, nie żeruj na ofiarach wypadku