Czołowe zderzenie busa i Audi. Droga jest zablokowana!

1
12360
Fot. KPP Biłgoraj

W wyniku czołowego zderzenia busa i samochodu marki Audi, 28- letnia kierująca osobówką została przewieziona do szpitala. Na miejscu pracują policjanci. Droga pomiędzy miejscowościami Panasówka – Hedwżyn jest zablokowana. Policjanci kierują podróżujących na objazdy.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 7:00 rano. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że pomiędzy miejscowościami Panasówka i Hedwiżyn na łuku jezdni doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego m-ki Audi, którym podróżowała 28- letnia mieszkanka gminy Tereszpol i busa m-ki Nissan, którym podróżowało trzech mężczyzn. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. 44- letni kierowca busa oraz dwóch pasażerów w wieku 42 i 40 lat pozostali na miejscu zdarzenia. Jak ustalili policjanci kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Obecnie na miejscu zdarzenia czynności wykonują policjanci. Droga DW858 pomiędzy miejscowościami Panasówka – Hedwiżyn jest zablokowana. Policjanci kierując podróżujących na objazdy.

źródło: KPP Biłgoraj

Poprzedni artykułRaj dla kolekcjonerów w ZDK-u
Następny artykułWicepremier Piotr Gliński z wizytą w Zamościu i regionie
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz

to się nazywa wiejskie ścinanie zakrętów