Kierowca BMW doprowadził do zderzenia z Passatem

4
7208

Mundurowi wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w m. Zakręcie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 68 – letnia kierująca samochodem marki BMW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z VW Passatem. W zdarzeniu udział brało jeszcze kolejne BMW, którego kierujący chcąc uniknąć zderzenia z poprzednimi autami zjechał na pobocze i uderzył w znak drogowy. W wyniku zdarzenia dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 68-letnia mieszkanka Krasnegostawu kierująca samochodem osobowym marki BMW wyjeżdżająca z drogi podporządkowanej prowadzącej do miejscowości Kolonia Stężyca nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą krajową DK17 w kierunku Lublina 62-latkowi z gm. Łopiennik Górny, który kierował samochodem osobowym marki VW Passat. Jadący za volkswagenem, 63- letni mieszkaniec Zamościa kierujący bmw chcąc uniknąć zderzenia z wymienionymi samochodami, odbił gwałtownie w prawo, zjechał z jezdni na pobocze i uderzył w znak drogowy.

Kierująca BMW i kierowca VW Passata z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Wstępne ustalenia wskazują, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Droga była zblokowana przez kilka godzin.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku drogowego i po raz kolejny apelują o zachowanie ostrożności podczas jazdy.

JB.

Źródło KMP Krasnystaw

68 163478 Kierowca BMW doprowadził do zderzenia z Passatem 68 163476 Kierowca BMW doprowadził do zderzenia z Passatem 68 163477 Kierowca BMW doprowadził do zderzenia z Passatem

Poprzedni artykułCzysta adrenalina w hali OSiR (zdjęcia)
Następny artykułOrka Zamość znowu z workiem medali!
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ciekawe info

Kierujący pojazdem marki volkswagen passat wcale nie ma 62 lata, coś się wam pomyliło. Góra wiekowa to 40 lat, więc proszę nie wymyślać!

Tomasz Krywionek
Reply to  Ciekawe info

Ale komu nam?

Ciekawe info

Osobie która pisała ten artykuł.

Tomasz Krywionek
Reply to  Ciekawe info

To przekażemy do KMP Krasnystaw. Poprosimy o jakiś telefon do Pana