UWAGA! Zaatakował młoda kobietę. Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

0
3342

Policjanci z Krasnegostawu poszukują mężczyzny, który w ubiegły poniedziałek zaatakował młodą kobietę gdy weszła do klatki schodowej bloku. Postępowanie prowadzone jest w kierunku dopuszczenia się innej czynności seksualnej. Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt pod nr tel. 82 5756210

Do zdarzenia doszło 17 lutego b.r. po godzinie 13:00 na jednym z krasnostawskich osiedli. Młoda kobieta wracając ze szkoły weszła do klatki schodowej bloku, w którym mieszka. Za nią wszedł mężczyzna w kurtce z kapturem. Gdy znaleźli się wewnątrz, mężczyzna chwycił kobietę obiema rękoma, a ta straciła równowagę i upadła.

poszukiwany mężczyzna

Z obrazu zarejestrowanego przez kamery miejskiego monitoringu wynika, że mężczyzna, który napadł na młodą kobietę był wysoki, tęgiej budowy ciała w wieku około 50 lat.

poszukiwany mężczyzna

Krasnostawscy policjanci wraz z prokuratorem prowadzą postępowanie w kierunku dopuszczenia się innej czynności seksualnej.

poszukiwany mężczyzna

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie tel. 82 5756210 lub najbliższą jednostką Policji

Źródło: KMP Krasnystaw

Poprzedni artykułStraty Skarbu Państwa ocenili na 20 000 zł
Następny artykułUroczyste otwarcie i poświęcenie nowej drogi! (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments