Z ostatniej chwili! Andrzej Mielcarek przestaje być dyrektorem szpitala “papieskiego”

3
6175
fot. archiwum NKZ

Podczas dzisiejszego posiedzenia Zarząd Województwa Lubelskiego przyjął uchwałę w sprawie rozwiązania za porozumiem stron – z dniem 20 lutego br. –  umowy z dotychczasowym Dyrektorem Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu Andrzejem Mielcarkiem.

Po ponad 20 latach pracy pan dyrektor postanowił odejść na emeryturę. Była to jego osobista decyzja, którą od pewnego czasu rozważał i którą bardzo szanuję. Chciałbym mu serdecznie podziękować za wieloletnią pracę na rzecz zamojskiego szpitala.podkreśla Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Od 21 lutego br. pełnienie obowiązków w “papieskim” szpitalu w Zamościu przejmie zastępca dyrektora ds. lecznictwa Marta Węgrzyn-Bąk, nie dłużej jednak niż na okres trzech miesięcy.

Poprzedni artykułSpektakl „Willa Rózin”. Zaproszenie dla szkół z Zamościa i regionu
Następny artykułZAMOŚĆ! W piątek zaginął Przemysław Czarnecki. UDOSTĘPNIJ
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
abc

Pan i władca szpitala Jana Pawła II został odsunięty, ciekawe że w artykule nie jest napisane ze od ponad miesiąca w szpitalu trwa kontrola z urzędu marszałkowskiego a dyrektor jest na zwolnieniach albo urlopach.

kix

20 lat wystarczy, mam nadzieje,ze teraz ktos inny doceni pozostałe grupy zawodowe w szpitalu niz tylko pielegniarki i i lekarzy

kot

w szpitalu tylko pracują pielęgniarki i lekarze.inne grupe zawodowe się nie liczą