Śmiertelny wypadek. Mężczyzna leżał na jezdni. Najechał na niego samochód

0
6157
Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem pieszego doszło wczoraj w miejscowości Tarnawatka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Chevroletem najechał na leżącego na środku jezdni mężczyznę. W wyniku doznanych obrażeń 49-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierujący był trzeźwy.

Wczoraj około godziny 17:40 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Tarnawatka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Chevrolet, 58-letni mieszkaniec Zamościa najechał na leżącego na środku jezdni 49-letniego mieszkańca Tarnawatki. 

Na skutek doznanych obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejscu. Do zdarzenia doszło w miejscu gdzie jezdnia nie była oświetlona. Kierujący był trzeźwy. Na czas wykonywania czynności droga była całkowicie zablokowana.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments