Zamość: Walentynki w Książnicy. W programie m.in. projekcja filmu o miłości

0
198

Książnica Zamojska serdecznie zaprasza na Poetyckie Walentynki. Projekcja filmu o miłości, randka w ciemno z książką czy kawiarenka ze słodkościami – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano.

W programie Walentynek w Książnicy:

13-14 lutego –„Randka w ciemno z książką” (Wypożyczalnia Główna, ul. Kamienna 20) – czytelnicy będą mogli wypożyczyć paczkę – książkową niespodziankę, nie wiedząc, jaki tytuł znajduje się w środku. Czy będzie to udana randka? Dowiemy się dopiero w domu, po rozpakowaniu i przeczytaniu.

13 lutego, godz. 16.00 – „Miłość jak z ekranu” (Biblioteka Główna, ul. Kamienna 20) – projekcja filmu „Zimna wojna”, wybranego w wyniku głosowania przeprowadzonego na profilu facebookowym Książnicy Zamojskiej.

14 lutego, godz. 13.00-16.00  – Kawiarenka pod Amorem (Biblioteka Główna, ul. Kamienna 20) – kawa, herbata, a może coś słodkiego? – w Walentynki każdy będzie mógł usiąść i w przyjemnej atmosferze chwilę odpocząć i delektować się przysmakami oferowanymi przez członków bibliotecznej grupy senioralnej.

14 lutego, godz. 16.00 (Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Kamienna 20) – „Krótka historia pewnej miłości” – montaż słowno – muzyczny przygotowany we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury.

Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments