Dachowanie Toyoty po zderzeniu z rowerem

2
901

Policjanci ustalają i wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj rano na DW 835. Po zderzeniu samochodu osobowego i rowerzysty do szpitala zostali przewiezieni kierujący pojazdami.

Do zdarzenia samochodu osobowego i rowerzysty doszło wczoraj po godzinie 6 na DW-835 pomiędzy Biłgorajem a Gromadą. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem m-ki Toyota nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i najechał na tył roweru, którym kierował 54 letni mieszkaniec Biłgoraja.

Po zderzeniu, kierowca toyoty wjechał do rowu i dachował. Jak ustalili policjanci obaj mężczyźni byli trzeźwi, zostali przewiezieni do szpitala. 45 letni mieszkaniec Warszawy, który kierował toyotą nie odniósł obrażeń, natomiast 54 latek po udzieleniu pomocy medycznej opuścił szpital.

Obecnie policjanci ustalają i wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

JK

Źródło: KMP Biłgoraj

68 162539 Dachowanie Toyoty po zderzeniu z rowerem 68 162538 Dachowanie Toyoty po zderzeniu z rowerem

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
piotr

po 6 godzinie jest ciemno a światełek na rowerze jakoś nie widzę i założę się, że na tej drodze rowerzysta nie jechał po prawej stronie drogi, bo mu błoto przeszkadzało

Zmcc

Ale to krzywe koło,coś mi przypomina ,a to nie sytuacja jak z filmu sami swoi?