Wpadł w poślizg i uderzył w drzewo

1
1724
Fot. KMP Zamość
GAIA

44-latek kierując pojazdem marki Peugeot Partner w m. Sułów na łuku drogi wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Został przewieziony do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Wczoraj dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony, że na drodze wojewódzkiej w m. Sułów kierujący pojazdem marki Peugeot Partner uderzył w przydrożne drzewo. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 44-latek z gminy Sułów siedzący za kierownicą samochodu marki Peugeot jechał trasą Sułów – Szczebrzeszyn. Na łuku drogi nagle stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w znajdujące się przy jezdni drzewo. W aucie poza kierującym nie było innych pasażerów. 44-latek został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że był trzeźwy.

Szczegółowy przebieg zdarzenia oraz jego przyczyny ustalają policjanci i apelują o ostrożność na drodze. W okresie zimowym siadając za kierownicę należy mieć świadomość, że w niektórych miejscach nawierzchnia drogi może być śliska. Dlatego też dbając o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników drogi, należy dostosować prędkość jazdy do panujących warunków atmosferycznych, które nagle mogą się zmienić.

źródło: KMP Zamość

 

 

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
made in poland

od łuku na drodze do tego miejsca wypadku jest ok 100m , to z jaka prędkościa on jechał ?