Zakrwawiony 48-latek został odnaleziony na jednej z zamojskich ulic

2
5396

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionego 48-letniego mieszkańca gm. Zamość. Mężczyzna uciekł z mieszkania, wcześniej dokonując samookaleczenia. Do działań poszukiwawczych natychmiast przystąpili policjanci z zamojskiej komendy. 48-latka odnalazł przewodnik psa służbowego na jednej z zamojskich ulic.

W niedzielę policjanci z zamojskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 48-letniego mieszkańca gminy Zamość. Z relacji najbliższych wynikało, że mężczyzna chwilę wcześniej dokonał samookaleczenia, a następnie niespodziewanie wyszedł z domu przez drzwi balkonowe i pobiegł w kierunku pobliskich pól. Zaniepokojona rodzina zgłosiła ten fakt na policję.

Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Komendant zamojskiego garnizonu policji ogłosił alarm dla funkcjonariuszy. W poszukiwanie 48-latka zaangażowani byli nie tylko policjanci, wsparcia udzielili im strażacy z PSP w Zamościu oraz OSP z Białowoli. Funkcjonariusze przeszukiwali okoliczne miejscowości, sprawdzali szpitale oraz ulice i tereny zielone w Zamościu.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów i ich zaangażowaniu,  mieszkaniec gminy Zamość w krótkim czasie został odnaleziony. Zaginionego 48-latka odnalazł przewodnik wraz z policyjnym psem służbowym. Mężczyzna leżał na trawie w okolicach jednej z zamojskich ulic, był zakrwawiony i wyziębiony. Policjant natychmiast udzielił mu pierwszej pomocy.

Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła 48-latka do szpitala, gdzie został przekazany pod opiekę lekarzy.

68 162167 mo2 Zakrwawiony 48-latek został odnaleziony na jednej z zamojskich ulic

Poprzedni artykułUWAGA! Dziś policja poluje na kopcące auta. Kierowcy tracą dowody rejestracyjne
Następny artykułKoronawirus zbiera żniwo. Lubelski Urząd Wojewódzki publikuje komunikat alarmowy
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dlugi

Haha z bialwoli było 6 osób A z osp pniowek około 30

Vc
Reply to  Dlugi

Dokładnie….