XII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stary Zamość

0
650

Trzynaście drużyn wzięło udział w tegorocznym Turnieju: Majdan Sitaniecki, K.A.C. Sitaniec, Pogoń Chomęciska Małe, „Fajtum Pajtum”  z Izbicy, Ostoja Skierbieszów, :Woda się leje” z Łabuń, Sitaniec, Nowa Wieś, Beta Stary Zamość, Krzesło Udrycze, 4fun z Zamościa, Tempo Wierzba i Podstary Zamość.  Odbył się on w niedzielę 19 stycznia 2020 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Wierzbie.

Drużyny zostały podzielone losowo na cztery grupy. Z każdej grupy do ćwierć finałów awansowały po dwa najlepsze zespoły. Do półfinału awansowały drużyny: „Fajtum Pajtum” z Izbicy, Majdan Sitaniecki, K.A.C. Sitaniec i Ostoja Skierbieszów. W meczu o trzecie miejsce Majdan Sitaniecki pokonał K.A.C. Sitaniec 4:2. W finale Ostoja Skierbieszów pokonała 2:0 drużynę „Fajtum Pajtum” z Izbicy.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jarosław Goch z Nowej Wsi. Tytuł króla strzelców wywalczył   7 strzelonymi bramkami Patryk Bochniak z Majdanu Sitanieckiego. Najlepszym bramkarzem został Rafał Sędłak z Ostoja Skierbieszów.

Turniej sędziowali: Marek Borowiński i Szymon Kłoczek. Każda drużyna biorąca udział w turnieju otrzymała pamiątkowy dyplom i piłkę, zwycięzcy zaś dodatkowo medale, puchary i statuetki, które wręczył Wójt Gminy Stary Zamość Waldemar Raczyński.

Skład zwycięskiej drużyny: Kamil Suski, Adam Koziej, Dominik Adamczuk, Patryk Sałamacha, Krystian Gil, Michał Kropornicki i Rafał Sędłak.