Dwie kolizje na śliskich drogach

0
332
Fot. policja

Do dwóch kolizji drogowych doszło wczoraj na terenie powiatu krasnostawskiego. Od rana na drogach powiatu jest ślisko, pada przymarzający deszcz oraz występuje mgła. Policja apeluje o ostrożną jazdę i rozsądek na drodze.

Wczoraj (09.01.2020) w godzinach popołudniowych na jednej z ulic Krasnegostawu doszło do kolizji drogowej z udziałem trzech pojazdów. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem osobowym m-ki Volkswagen podczas wykonywania manewru skrętu w lewo na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Mercedes, którego kierujący jechał na wprost przez skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia. Następnie pojazdy uderzyły w trzeci samochód m-ki Volvo, którego kierująca oczekiwała na możliwość włączenia się do ruchu na wymienionym skrzyżowaniu.

27 – letni mieszkaniec gminy Kraśniczyn, który kierował volkswagenem, został ukarany mandatem karnym. Podczas tego zdarzenia na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do następnego zdarzenia doszło w m. Siennica Królewska Duża, gdzie bezpośrednio przed jadący pojazd m-ki Hyundai wbiegła sarna. Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń ciała, natomiast zwierzę uciekło. W wyniku kolizji uszkodzeniu uległy reflektory, przedni zderzak oraz błotnik pojazdu.

Policjanci przypominają, że warunki drogowe są niesprzyjające, pada deszcz, niska temperatura powoduje, że droga jest śliska. Apelujemy o zdrowy rozsądek i zachowanie ostrożności!

JB.

Źródło: KMP Krasnystaw

 

 

Poprzedni artykułFerie w Pałacu.
Następny artykułTrwa nabór wniosków na stypendia z zakresu kultury.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments